0
наименований
0
единиц
$0.00
сумма
Diller Diller
Выбрано 2 товаров
Фильтры
Модель

Отзывы про Захисні стекла для Lenovo (A, S, P, Tab, Vibe)

Захисні стекла для Lenovo (A, S, P, Tab, Vibe)

Перші смартфони Lenovo на європейському ринку і території СНД з'явилися на початку 2010-х років. Вони представляли собою високотехнологічні пристрої зі стильним дизайном, випущені в бюджетному сегменті. Компанія поставила за мету скласти конкуренцію корпорації Samsung і впоралася з нею на відмінно.

 

"Фішкою" Lenovo стала розробка кількох версій гаджетів з акцентом на одне конкретне напрямок: десь була краще камера, десь продуктивність або посилена батарея. Це дало користувачам широкий вибір, а виробник зміг надійно закріпитися на ринку.

 

Lenovo - популярні в своєму сегменті гаджети хорошої якості з надійним корпусом і складанням. Спочатку пластмасовий, сьогодні він проводиться також з металу і скла. Захисні функції пристроїв у міру поповнення лінійок удосконалюються, але телефон все одно потребує додаткового захисту. І чим дорожче пристрій, тим серйозніша передбачається.

 

Якщо задню і бічну панелі, кути може захистити чохол, то екрану варто приділити окрему увагу. Від подряпин і затирання його закриє, наприклад, плівка або відкидається частина чохла-книжки або флипа. Але вони не врятують дисплей при падінні. На це здатне виключно захисне скло.

 

Скло захисне для Lenovo: види і переваги 

Виходячи з матеріалів виробництва існують два види даного аксесуара - виконані безпосередньо з загартованого скла або склопластику. Їх відмінність полягає в тому, що перше за точковому пошкодженні або падінні розбивається саме, але зберігає цілісність дисплея. У другому випадку тріскається екран під склом, яке залишається недоторканим.

 

Якщо користувач вибирає для захисту скло, це робиться саме з метою уберегти гаджет. Від дрібниці, піску і потертостей екран можна захистити дешевша за ціною плівка. Але відрізнити скло від пластика можна лише зламавши його: перше піде дрібними павутинням, друге - просто розламається. Щоб уберегти себе від підміни, вибирати продукцію стоїть біля перевірених виробників і продавців, читаючи відгуки.

 

За властивостями скла бувають:

  1. З олеофобним покриттям - додатково відштовхує жир і бруд, має антивідблиску поверхню.
  2. 4d і 5d - аксесуар підвищеної міцності, який вносить додаткові стильні штрихи за рахунок візуальної об'ємності закруглених країв. 
  3. Універсальні - підходять під будь-який пристрій.

 

Скло - міцне, тонке і гладке. Воно забезпечує комфортне користування гаджетом і жодним чином не спотворює сприйняття дисплея.

 

Скло для Lenovo оптом від "Ncase"

Інтернет-магазин аксесуарів "Ncase" пропонує купити захисні скла для "Леново" гарантовано високої якості. У нас представлені вироби під весь модельний ряд смартфонів серій:

  • A;
  • S;
  • P;
  • Tab;
  • Vibe.

 

Вони ідеальні підходять до пристрою, маючи необхідні виїмки під камеру і динаміки. У нас діє гарантія на кожну позицію товару, а вартість стартує від 0,3 $. Також в магазині є окремо упаковка для стекол. Продаж здійснюється тільки оптом. Умови покупки читайте у відповідному розділі.